Рубрика: Блог

Аудиторська перевірка

Рубрика: Блог  //    //  Автор: vida-admin  //  Просмотров: 1779  //  

Спочатку аудиторські послуги виникли як засіб контролю над бухгалтерією підприємства. Однак в сучасному світі сильно зросла популярність аудиторських фірм. Зараз аудиторські компанії виступають в ролі помічника і союзника тим організаціям, які замовляють аудиторські перевірки. Проведення аудиторської перевірки в компанії дозволяє організації працювати якісно і стежити за тим, щоб документація була в порядку. Всі власники, співвласники Подробнее »

Бухгалтерський аутсорсинг. Навіщо і кому він потрібен

Рубрика: Блог  //    //  Автор: vida-admin  //  Просмотров: 1265  //  Без комментариев

Бухгалтерський аутсорсинг — (від англ. Outsourcing: зовнішнє джерело) — передача організацією функцій бухобліку на виконання в іншу компанію, що спеціалізується в області надання бухгалтерських послуг. На відміну від сервісних послуг і підтримки, що мають разовий або епізодичний характер і обмежених початком і кінцем, на аутсорсинг зазвичай передаються функції по професійній підтримці безперебійної працездатності деяких систем Подробнее »

Переваги співпраці

Рубрика: Блог  //    //  Автор: vida-admin  //  Просмотров: 972  //  Без комментариев

Переваги співпраці з незалежними професіоналами в порівнянні з утриманням власної бухгалтерії іноді є вирішальним фактором для вибору способу організації бухгалтерського обліку на підприємстві.