Консалтингові послуги

Дуже часто клієнти не зовсім розуміють, що таке консалтингові послуги. Ми спробуємо донести до Вас, що це таке і чим ми можемо бути корисні Вам у цій сфері послуг. Отже, консалтингові послуги — це детальний аналіз ситуації в справах підприємства або фірми, розробка ефективних рекомендацій по корекції подальших дій для підвищення фінансової та управлінської ефективності роботи компанії. Консалтингові послуги дозволяють подивитися на ситуацію на підприємстві з боку і більш виважено і об’єктивно оцінити її, що в кінцевому підсумку дає можливість для розробки ефективних заходів щодо усунення недоліків, відкриває нові можливості. Наша фірма надає наступні види консалтингових послуг:

Бухгалтерські консалтингові послуги

Включають в себе інформаційно-консультаційну підтримку діяльності бухгалтерії, потрібну всім підприємствам, зовнішній і внутрішній фінансово — економічний аналіз діяльності організації, оцінка бізнесу, оптимізація документообігу.

Податкові консалтингові послуги

Дозволяють здійснювати діяльність компанії з урахуванням вимог податкового законодавства, запобігати або своєчасно усувати порушення, пов’язані з неправильним обчисленням, несвоєчасною сплатою податків. Податкове консультування також включає в себе планування податкової політики організації.

Юридичні консалтингові послуги

Допомагають вирішити поточні проблеми та уникнути появи нових. В умовах  законодавства, яке дуже часто змінюється, постійний контроль і своєчасна реакція на зміни дозволяє не тільки економити кошти, а й правильно будувати подальшу стратегію розвитку.

Управленінський консалтинг

Виявляє слабкі сторони ведення бізнесу, дозволяє вчасно скорегувати курс розвитку і направити роботу компанії в потрібне русло. У процесі консультування визначається необхідність реформування структури підприємства, причини занепаду і можливості виходу з проблемної ситуації. Процвітаючим компаніям управлінський консалтинг допомагає досягати нових рівнів розвитку: розробка бізнес-планів, організація системи поточного фінансово — економічного планування. Крім інформаційної юридичної підтримки, надається допомога в реєстрації нових, перереєстрації функціонуючих компаній, розробці внутрішніх документів підприємств. Наша фірма може надати юридичні консалтингові послуги як підприємствам, так і приватним особам.